KONST / Litografier / Färglitografi + carborundumetsning 7187421
*
nr 718 7421
Ruth Tulving
(f. 1932)
Färglitografi + carborundumetsning , Ruth Tulving (f. 1932), Bla Paris, 68 x 48 & 38 X 29
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 oktober 2011
kl 18:21:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/10 18:11:41
1
300 kr
3/10 18:13:24
2
350 kr
3/10 18:16:55
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ruth tulving
-
5099 Blyerts
Tillskriven Arvid Fougstedt. Bildmått: 34x24cm, yt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:35
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
*
Ruth Tulving
nr 718 7421
Ruth Tulving
(f. 1932)
Färglitografi + carborundumetsning , Ruth Tulving (f. 1932), Bla Paris, 68 x 48 & 38 X 29
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/10 18:11:41 | 1 | 300 kr |
3/10 18:13:24 | 2 | 350 kr |
3/10 18:16:55 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ruth tulving
-
5099 Blyerts
Tillskriven Arvid Fougstedt. Bildmått: 34x24cm, yt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:35 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28